Üyelik Girişi
Metodik Konular
Fıkhi Meseleler

Memleketimin tekfircilerinin hali pür melali

Memleketimin tekfircilerinin hali pür melali
Nefisle hükmetmenin öteki adı olan kıyas ve reyi menhec edinen sapık fırkalardan bir tanesi de tekfirci köpeklerdir!  
Cehalet mazeret değildir diyen fakat kendileri cehalet içerisinde sürünen bu zavallılar, demokrasi dini üzerinden kendi zanlarıyla tekfir fişi keserken diğer taraftan kıyasın şeri bir delil olduğunu iddia etmekle kalmayıp, hanefilik, hanbelilik gibi dinlerin pazarlamasını yaparlar! 
Günümüzün parlementer tagutları haramı helal kılıyor bu yüzden bunlara inanmadan da olsa destek verenlerin hepsi kâfirdir deyip, mezheplerin helal ettikleri haramlara yada haram ettikleri helallere inanarak destek olurlar böylece asıl taguta kendileri kul durumuna gelirler! 
İlimden birazcık nasibi olan kimse bilir ki parlamenterler içkiyi, zinayı serbest bırakarak tagutluk yapsalarda hiç kimse bunların helal olduğuna itikat etmez halbuki bu sapıklar mezheplerin ve kendi kıyas ve reylerinin hükümlerinin Allah ve rasulünün hükmü olduğunu söyleyerek teşri de bulunurlar!
Allah'ın rasulünün küfür dediği namazın terkine küfür demeye çekinirler, fakat oy vermek küfürdür demeyeni kafir görürler! 
Burada dikkat çekmek istediğim husus oy vermenin akidesel tehlikesi değil fakat bu sapıkların kendi delaletleri ile küfür dedikleri bir şeye küfür demeyenleri kafir görmeleridir yoksa biz oy vermenin küfürden bir vecihi olabileceğini söylüyoruz!  
Mehmed GÜNEŞ 
Devam edecek...

Yorumlar - Yorum Yaz
قَلِيلاً مِّنْهُمْ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret59068
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74305.7660
Euro6.33076.3561
Hava Durumu
Saaat